Jak ktoś czytał to forum przez 6 lat to potrafi dostrzec różnicę w pisowni, stylu pisania i oczywiście adresie IP. Mnie to grzeje akurat. ale wielu ludzi wtopiło sporo kasy przez "dawnego" BAXa. Tylko wstyd im się przyznać, że byli tak naiwni. A co tego wątku to nie ty BAX będziesz decydował gdzie mam pisać :). Byłem tu wczesniej do ciebie