Forum Forex +Dodaj wątek
Co do BXA - Stary BAX Nowy BAX - był temat ten poruszany kilkanaście miesięcy temu i temat ostatecznie był zamknięty.
Dla mnie liczą się czyny/prognozy i ich trafność. Czytam wszystkich i czytam kiedy wchodzą i wychodzą i ile zarobili i ile umoczyli. Było i jest kilka osób co  mają pojęcie o tym walutowym interesie. Dobrze, że dzielą się wiedzą i spostrzeżeniami.
Masz wiedzę to pisz.  Bardzo mało jest wizji co do Euro/PLN bo i to może kiepska waluta na zarobek ale ja na niej gram.
GBP to szalona waluta i bardzo ryzykowna w ostatnich 1.5 roku. USD rządzi.
Więc mili państwo piszcie i nie narzekajcie a co jesteście warci to czas zweryfikuje!