Właśnie Bax pomaga na tym forum takim jak ja( generalnie wszystkim) ale to ja decyduje kiedy i po ile coś kupuje lub sprzedaje.
Bax dzieli się wiedzą a ty nie chcesz jak piszesz bo wiedza kosztuje i jak pomagasz to wybranym czyli komu, ze tak zapytam pejsatym???? Skoro nie chcesz dzielić się wiedzą i spostrzeżeniami to po co wchodzisz na fora skoro jesteś doskonale obtrzaskany???. Faktem jest i masz racje, że powinienem notować to co BAX pisze itp. Ja nawet kiedyś mówiłem, że mógłby zrobić małe szkolenie dla zielonych odnośnie rysowania wykresów itp.:))))