Forum Forex +Dodaj wątek

Re: do dawida

Zgłoś do moderatora
To ja dodam pytanie do BAXa. W jakim banku kupował BAX realne dolary i jaki ma/maił tam spread? I z jakiego kraju miał/ma brokera?