Forum Forex +Dodaj wątek

Re: Dziwne forum baxa

Zgłoś do moderatora
ale wypaliłes z tym stattycznym IP haha leze i kwicze

Co do reszty to kazdy ma swoje zdanie, moze naganiacz, może nie, wiedze ma na pewno dużą.