Forum Forex +Dodaj wątek
~Sound108a374
wypalił bo? uzasadnij

~CASH
co z tego że forum jest własnością bankiera? to znaczy że już nie wolno napisać nic co nie jest po myśli waszej i baxa? cenzura tu jakaś panuje czy co? Wiedzę ma i manipuluje wami, gdy nie miał wiedzy to by wami nie manipulował.

Do wszystkich
Przyznajcie się kto z was gra polegając tylko i wyłącznie na sobie, na własnym doświadczeniu itd?
Ja nie mam zamiaru pisać Ci jak masz grać kiedy wchodzić i wychodzić, to są Twoje pieniądze masz swój rozum więc kombinuj. Na forach nie pomagam.Wiedza kosztuje, nauka też i nie mam tu na myśli pieniędzy. Pomagam tym którym mogę podać rękę. Bax ma sporo wiedzy ale większość z was nie wyciąga z jego wiedzy żadnych wniosków, nie robicie notatek z tego co pisze, zero samodzielności, nie potraficie się usamodzielnić i to widać ale większość się nie przyzna. Włazicie na to forum i myślicie że bax czy ktokolwiek inny poda wszystko na tacy. Zadania domowe w szkole też wam rodzice rozwiązywali? Brakuje tylko pytań co macie zjeść na śniadanie.

Nie obrażajcie się