Forum Forex +Dodaj wątek

pewu i pinokio

Zgłoś do moderatora
ok najpierw pewu
to bylo tak dawno ze malo pamietam skleroza w koncu ja juz starszy pan
prowadzacy blog byl chyba olo czy jakos tam
i mial wizje i malo upieral sie ze np 5 zeta musi byc w ciagu roku inaczej bloga skasuje
pisalo rzeczywiscie kilka osob i jeden troll o wszystkim
zapmietalem tam chyba profesora ktory podawal takie skomplikowane metody wejsc wyjsc ze dla mnie to byla wyzsza polka i nigdy tego nie ogarnialem 
a nik mialem od ulubionego zespolu mojego dzieciaka IR,,S 43 CHYBA LUB 45
byly to piekne czasy
i pinokio
tyle tu razy mnie mordowales ze cokolwiek napisze i tak bedzie zle
bank REIFFF 20-35 pips w porywach nocnych nawet do 50 a brokera nigdy tu nie podawalem pisalem ze mam konto u niemca