Forum Forex +Dodaj wątek

Re: i na koniec do BAXA

Zgłoś do moderatora
Internetowi krzykacze? Kto tu pisze najwiecej? Ja tylko przestrzegam wszystkich co wchodzą. Nie dajcie sobie wmówić, że jak kogoś poczytacie albo obejrzycie czyjeś kreski to będziecie zaraz zarabiać. Śledze to forum od 2010 i się napatrzyłem na setki "milionerów" co się przewinęli przez to forum. Gdzie oni są ja się pytam? Nie widzę ani jednego.