Forum Forex +Dodaj wątek

Re: do hejterów

Zgłoś do moderatora
Bax jako jeden z niewielu jest tu prawdziwy - nigdy nawet żadnego banku nie zareklamował - jest również kilku mądrych ludzi,
których poznać po tym że mało piszą ,JACO21 - to do Ciebie ; a reszta to dzieci ,które babki w piaskownicy powinny klepać .
Gdyby głupota potrafiła latać to fruwalibyście stąd jak gołąbki. Bax uważam że powinieneś brać kasę za porady - mówisz dzieciakom gdzie stoją konfitury to chcą być mądrzejsi od Ciebie -