Bax ile to juz było ataków na ciebie? Chłopie głowa do góry, ja olewam takie teksty. Kiedys pisałem jakies tam wypociny, a teraz tylko obserwoje. Siedze na foreksie od pewnego czasu i wiele mądrych głow sie tutaj przewineło, wiele pewnie przewinie, szanuje wszystkich kto tutaj cos pisze, szanujcie sie i wy nawzajem. Bax twoje posty byly i sa trafne, tylko trzeba z glowa na foreksie inwestowac, pisz dalej bo dla wielu osób jestes pomocny, a trolami sie nie przejmuj. Pozdrawiam