Forum Forex +Dodaj wątek

Re: do dawida

Zgłoś do moderatora
Dobra ludziska. Pojadę teraz po bandzie i zaskoczę wszystkich na tym forum. Ostatecznie i publicznie bowiem zamierzam zweryfikować czy Bax to osoba wynajęta przez bankierów - brokerów, która zastąpiła prawdziwego Baxa czy też osoba która naprawdę dzieli się swoją wiedzą za darmo. Wystarczy, że odpowie na jedno zasadnicze pytanie:

UWAGA BAX, JEŚLI CHCESZ ZAMKNĄĆ USTA NIEDOWIARKOM I OSZCZERCOM ODPOWIEDZ NA PYTANIE: NA JAKIM MAŁO NIEZNACZĄCYM BLOGU DAWAŁEŚ SWOJE ANALIZY ZANIM W 100% PRZENIOSŁEŚ SIĘ NA FORUM BANKIERA. JAKBYŚ NIE PAMIĘTAŁ O KTÓRY BLOG CHODZI TO DAM CI PODPOWIEDŹ, ŻE JUŻ NIE ISTNIEJE I ZACZYNAŁ SIĘ NA LITERĘ O I JAKI MIAŁEŚ LINK NA TYM BLOGU?

I teraz do Was ludziska: Jeśli odpowie poprawnie to ja w 99,9% mogę stwierdzić, że to taki sam ziomek jak my, gdyż znam go z tamtej strony. Żadna osoba zarabiająca na planktonie forexowym nie daje takich porad dla małej grupki ludzi bo to jest bez sensu.

A ZATEM BAX, JESTEŚ GOTOWY NA WYZWANIE? :D