Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,41 zł , zmiana od tamtej pory: 825,31%

Czy ktoś tu czyta

Zgłoś do moderatora
Czy ktoś tu czyta wiadomości płynące ze spółki, np. raporty finansowe, bieżące informacje itd.? Obawiam się, że nie. W przeciwnym razie byłoby już 3 zł co najmniej. Dziś nowy news, na pewno nie negatywny, dlaczego więc kurs zjeżdża? Dla leniwych załączam link (na Bankierze jest w tabelce obok forum, ale może to dla kogoś problem). Albo tu nikt nie zagląda albo nikogo to nie interesuje, co potwierdzałby w zasadzie dzienny obrót od kilku dni.
https://www.bankier.pl/wiadomosc/POWER-MEDIA-S-A-Zawarcie-umowy-w-zwiazku-z-wygranym-przetargiem-7508156.html

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
IFIRMA -0,89% 22,30 2022-05-19 16:33:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.