Forum giełdowe spółki ORLEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Milioner ~Dewajtis 11 2026-06-25 21:53
Ukraine Recovery Conference (URC 2026) ~Dewajtis 5 2026-06-25 21:27
To warto wiedzieć przed sesją na GPW 25 VI 2026 Puls Biznesu 1 2026-06-25 08:02
Ceny zlota spadaja.... ~Orim 18 2026-06-25 20:20
Prezydent Donald Trump o Andrzeju Dudzie ~Polak 3 2026-06-25 20:14
Sławomir Sierskowski o decyzji Prezydenta ~Warto 4 2026-06-25 19:54
Globalne ocieplenie nie istnieje ~Globcio 3 2026-06-25 19:09
windfall tax nie będzie podpisu ~Mark 6 2026-06-25 18:26
Papier pokazuje siłe - jutro skup pod dewidende w czwartek ~Johny 10 2026-06-25 18:02
puste serca nas leszczą ~Ann 4 2026-06-25 18:01
Funkcja odstraszająca NATO ~Lpl 1 2026-06-25 17:45
Prawactwo ośmiesza Państwo Polskie nawet, gdy nie rządzi ~Nn 1 2026-06-25 17:40
Pan Jan Rokita w sprawie orderow ~Nn 1 2026-06-25 17:37
Orlen w 2027 r. uruchomi wydobycie z nowego złoża na Morzu Północnym Puls Biznesu 1 2026-06-25 10:33
Nie dokupujcie za dywidende ~Goonzo 4 2026-06-25 17:05
Widać po wykresie, że kasa sukcesywnie wpływa na konta ~dziadprzezORLEN 1 2026-06-25 16:17
W przyszłym roku też będzie dywa? A może nie będzie z czego? ~Fałszywe 1 2026-06-25 15:43
Dziadek wrócił 124.98 ~Dziadek 45 2026-06-25 13:31
zaliczkowa dywidenda z zysku za I kw. 26 ? mezen 2 2026-06-25 13:25
Piszcie ~kruczek 2 2026-06-25 12:57
Dziś DYWIDENDA - Dokupia, ? ~Skok 5 2026-06-25 11:42
mBank ~szkapa1980 5 2026-06-25 11:03
Dywidenda na kontach ~Bronek 2 2026-06-25 10:50
Witam kochani mam pytanie ~mefedron12 11 2026-06-25 08:54
Jan Rokita o sprawie orderów ~Pkj 1 2026-06-24 23:55
byłem na prześwietleniu teraz okazało się że nie mam nerki ~Dexter 2 2026-06-24 23:41
miniemy 110 w tym tygodniu ~ehh 1 2026-06-24 23:12
no to mamy kracha , jrdziemy na 90 ~czuwaj 4 2026-06-24 22:20
Co tu tak czerwono dzisiaj... ~Tom 4 2026-06-24 21:41
było już 150 ? ~kacz_dzong_un 2 2026-06-24 20:55
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum jutro wypłata dywidendy mezen 1 2026-06-24 19:53
Panika znow za ropą ~JJ 2 2026-06-24 18:13
[x]
PKNORLEN 2,57% 125,94 2026-06-25 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.