Forum giełdowe spółki ORLEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Orlen kupuje udziały w norweskim złożu Goliat ~Tom 1 2026-06-18 18:32
Dawać ~Ojo 1 2026-06-18 16:38
Sprzedane ~Goonzo 4 2026-06-18 15:59
Gdzie są wsparcia? Pomóżcie giełdowi mistrzowie ~Jolka32 2 2026-06-18 15:28
Tak jak pisałem, klapa i spadkówka ~Ziobro 2 2026-06-18 14:12
Kurs 175 realny, zjazd po wypłacie dywidendy okazją ~Obserwator 3 2026-06-18 13:55
no to jutro poniżej 120? ~Rafi 15 2026-06-18 11:11
bierzecie dywidendę czy sprzedajecie ~egon 30 2026-06-18 10:45
Dziś ostatni dzień zakupu akcji pod dywidendę. ~Herkules 10 2026-06-18 09:29
To jak przewidujecie cenę i kurs orlenu po dyw. ~qw 23 2026-06-18 09:27
2 kwartał ~analityk 3 2026-06-18 09:14
czas zwijać żagle ~Dexter 1 2026-06-18 01:10
Pamiętajmy ~-viteo 2 2026-06-17 22:59
Shell-1.5 Chevron -1.3 Exxon-0.65 Bp-1.8 ~Dziadek 2 2026-06-17 22:18
Już odcięta dywidenda ~Honda 13 2026-06-17 19:21
Dywidenda w ing ~Bob 2 2026-06-17 18:45
148.12 sprzedane zobaczymy co będzie dalej ~Dziadek 44 2026-06-17 17:39
Tu na 120 chyba się nie zatrzyma... ~Rafi 5 2026-06-17 15:32
Ropa UP Orlen DOWN ~Rafi 1 2026-06-17 14:55
Już takiej dywidendy nie będzie. ~Skok 2 2026-06-17 14:03
Spokojnie, bez paniki ~Yogibaboo 1 2026-06-17 12:21
Odcięcie do 130 i ~Bronek 3 2026-06-17 11:38
131, spadek o 15 zł ~Ziobro 1 2026-06-17 09:34
Ropa leci a nikt nie płacze ???? ~Skok 1 2026-06-16 19:34
Proszę przeczytać ten artykuł. Co myślicie ? ~henry 6 2026-06-16 13:49
LMCU ~Ator 1 2026-06-16 11:54
kara ~snajper 2 2026-06-16 11:15
Dlaczego spada? ~Dlaczego 30 2026-06-16 09:15
Dzień nabycia praw do dywidendy był wczoraj a jutro jeszcze odcięcie. ~henry 12 2026-06-16 09:08
dziś kontynuacja wczorjaszego dnia? ~Rafi 1 2026-06-16 08:20
[x]
PKNORLEN -1,97% 123,46 2026-06-26 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.