Forum giełdowe spółki ORLEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Wysiadam dzisiaj ze wszystkiego ~Janekzwagrowca 9 2026-05-25 10:25
A dzisiaj cieszymy się że ropa spada i 150 ? ~Janekzwagrowca 7 2026-05-25 10:01
Jutro 150? ~Janekzwagrowca 5 2026-05-25 07:18
To już końcówa, każdy uzrost musi zhaltować ~Kaczyński 1 2026-05-25 02:39
Dywidenda ~Rafi 3 2026-05-24 22:18
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 2 2026-05-24 20:38
Cena ad absurdum, bez pokrycia jak polski złoty ~Kwaczor 11 2026-05-24 19:17
ciekawe czy mozna wziasc teraz kredyt we franku ~taksowkarz 2 2026-05-23 20:48
Czy nie długo tuzy naszego parlamentu:)? ~Janekzwagrowca 1 2026-05-23 17:17
Po co to zamylanie ? Nie rozumiem ~Janekzwagrowca 4 2026-05-22 20:10
Dzisiaj był bardzo ważny dzien na tygodniówce ~Janekzwagrowca 1 2026-05-22 16:35
Windfall ~Elektryk 1 2026-05-22 13:52
Zysk netto Saudi Aramco w I kw. wzrósł o 25% dzięki wyższej sprzedaży ~Szok 7 2026-05-22 11:23
No i jak to jest ~Janekzwagrowca 2 2026-05-22 00:35
Obroty jak na targowisku w Wągrowcu ~Janekzwagrowca 5 2026-05-21 20:21
75% nadmiarowych zysków nie dla akcjonariuszy. Dla Państwa. ~makler 10 2026-05-21 19:48
To będzie jazda w górę ? ~Janekzwagrowca 2 2026-05-21 14:57
Zaraz na + ~Mac 2 2026-05-21 09:59
Dziś ORLEN ATH I do 160 zł? ~Szok 2 2026-05-21 08:13
Niedługo info za 1q i dywidenda ~Jan 3 2026-05-21 06:16
Robią co chcą z tą spółką ~Janekzwagrowca 2 2026-05-20 17:40
Orlen ropa dywidenda i bujawka. mariusz21 1 2026-05-20 16:43
Po co ta ściema ? ~Janekzwagrowca 2 2026-05-20 16:16
Ropa w dół a my w górę ~Janekzwagrowca 2 2026-05-20 13:34
Windtax z dużej chmury mżawka ~Dziadek 2 2026-05-20 11:41
Jak zachowa się łódka. Mocno bujnie? ~Jfk1975 2 2026-05-20 10:42
Dlaczego to spadło ? ~Janekzwagrowca 9 2026-05-20 10:38
Rosja otwarcie grozi Lotwie ~Orim 12 2026-05-19 21:47
Tu wiecej nie będzie KOREKTA cały rynek leci ~Szok 1 2026-05-19 16:29
Jakie potężne obroty na przy wzroście ~Janekzwagrowca 1 2026-05-19 15:28
[x]
PKNORLEN -2,45% 122,86 2026-06-26 16:49:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.