|
Juro zjazd?
|
~Rafi
|
3
|
2026-06-11 22:12
|
|
Ale ropa na rynkach św. spadła.Jak kamień w studnię, jak śliwka w kompot
|
~dziadprzezORLEN
|
3
|
2026-06-11 22:08
|
|
Przy 20 zł przypomnicie sobie dobre czasy i rządy prezesa Krawca
|
akcjoinm
|
132
|
2026-06-11 14:35
|
|
Czy Domański nadal będzie sypał groszem na te akcje.??
|
~łowca_Buraków
|
1
|
2026-06-11 12:56
|
|
Windfall tax niższy z 75% na 60% ale że działa wstecz to chamstwo
|
~Dziadek
|
1
|
2026-06-11 12:20
|
|
Czas na powrót do bazy ok 13
|
~Zdzichu11
|
3
|
2026-06-11 11:46
|
|
Obnizony Windfall tax
|
kat12
|
2
|
2026-06-11 11:20
|
|
Po co kopać się z koniem
|
~Janekzwagrowca
|
2
|
2026-06-11 09:09
|
|
5,69za Pb 95, chociaż ropa po 100, kto pamięta "Kwacz - Time"??
|
~Wolfgang
|
14
|
2026-06-10 21:41
|
|
Najnowsza rekomendacja dla 0rlenu 175 zl(cała treść)
|
~Dziadek
|
26
|
2026-06-10 21:16
|
|
Oj to wybije to się czuję
|
~Janekzwagrowca
|
3
|
2026-06-10 15:58
|
|
Ropa na plusie
|
~Janekzwagrowca
|
8
|
2026-06-10 15:17
|
|
kupno
|
~fundusz
|
1
|
2026-06-10 14:34
|
|
Czy nie nadszedł czas na sprzedaż?
|
~inwestycjesa
|
1
|
2026-06-10 13:37
|
|
Tak kręci lody ekstraklasa prawacka
|
~Buhahahaha
|
1
|
2026-06-10 11:49
|
|
A jednak spadek (chociaż nieduży)
|
~Ziobro
|
3
|
2026-06-10 10:23
|
|
Rośniemy bo
|
~Janekzwagrowca
|
4
|
2026-06-10 09:39
|
|
Sama polityka tutaj, nic merytoryki o Orlenie
|
~Herkules
|
4
|
2026-06-10 08:54
|
|
O dzisiaj ropa 0,1 % na plusie
|
~Janekzwagrowca
|
4
|
2026-06-10 08:52
|
|
Zastanawiam sie czy czekać na dywi
|
~Majonezik
|
1
|
2026-06-09 22:32
|
|
Wódz powiedział że spatkuf nie bedzie
|
~Janekzwagrowca
|
3
|
2026-06-09 20:58
|
|
Fundusze już sprzedają?
|
~Kamil
|
4
|
2026-06-09 16:02
|
|
Jedziemy czyste zloto
|
~Janekzwagrowca
|
1
|
2026-06-09 15:25
|
|
Czekają na wzrost ropy bo trochę glupio
|
~Janekzwagrowca
|
3
|
2026-06-09 15:17
|
|
ubieranie na dywidendę
|
~kit
|
4
|
2026-06-09 14:10
|
|
Dywidenda 8pln
|
~Animrumru
|
1
|
2026-06-09 13:56
|
|
wniosek
|
~as
|
5
|
2026-06-09 11:44
|
|
Tak jak pisałem, równia pochyla
|
~Ziobro
|
1
|
2026-06-09 10:06
|
|
Czekamy ba to żeby
|
~Janekzwagrowca
|
1
|
2026-06-09 09:22
|
|
Tutaj już tylko w górę ?
|
~Janekzwagrowca
|
2
|
2026-06-09 09:04
|