Forum giełdowe spółki ORLEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Juro zjazd? ~Rafi 3 2026-06-11 22:12
Ale ropa na rynkach św. spadła.Jak kamień w studnię, jak śliwka w kompot ~dziadprzezORLEN 3 2026-06-11 22:08
Przy 20 zł przypomnicie sobie dobre czasy i rządy prezesa Krawca akcjoinm 132 2026-06-11 14:35
Czy Domański nadal będzie sypał groszem na te akcje.?? ~łowca_Buraków 1 2026-06-11 12:56
Windfall tax niższy z 75% na 60% ale że działa wstecz to chamstwo ~Dziadek 1 2026-06-11 12:20
Czas na powrót do bazy ok 13 ~Zdzichu11 3 2026-06-11 11:46
Obnizony Windfall tax kat12 2 2026-06-11 11:20
Po co kopać się z koniem ~Janekzwagrowca 2 2026-06-11 09:09
5,69za Pb 95, chociaż ropa po 100, kto pamięta "Kwacz - Time"?? ~Wolfgang 14 2026-06-10 21:41
Najnowsza rekomendacja dla 0rlenu 175 zl(cała treść) ~Dziadek 26 2026-06-10 21:16
Oj to wybije to się czuję ~Janekzwagrowca 3 2026-06-10 15:58
Ropa na plusie ~Janekzwagrowca 8 2026-06-10 15:17
kupno ~fundusz 1 2026-06-10 14:34
Czy nie nadszedł czas na sprzedaż? ~inwestycjesa 1 2026-06-10 13:37
Tak kręci lody ekstraklasa prawacka ~Buhahahaha 1 2026-06-10 11:49
A jednak spadek (chociaż nieduży) ~Ziobro 3 2026-06-10 10:23
Rośniemy bo ~Janekzwagrowca 4 2026-06-10 09:39
Sama polityka tutaj, nic merytoryki o Orlenie ~Herkules 4 2026-06-10 08:54
O dzisiaj ropa 0,1 % na plusie ~Janekzwagrowca 4 2026-06-10 08:52
Zastanawiam sie czy czekać na dywi ~Majonezik 1 2026-06-09 22:32
Wódz powiedział że spatkuf nie bedzie ~Janekzwagrowca 3 2026-06-09 20:58
Fundusze już sprzedają? ~Kamil 4 2026-06-09 16:02
Jedziemy czyste zloto ~Janekzwagrowca 1 2026-06-09 15:25
Czekają na wzrost ropy bo trochę glupio ~Janekzwagrowca 3 2026-06-09 15:17
ubieranie na dywidendę ~kit 4 2026-06-09 14:10
Dywidenda 8pln ~Animrumru 1 2026-06-09 13:56
wniosek ~as 5 2026-06-09 11:44
Tak jak pisałem, równia pochyla ~Ziobro 1 2026-06-09 10:06
Czekamy ba to żeby ~Janekzwagrowca 1 2026-06-09 09:22
Tutaj już tylko w górę ? ~Janekzwagrowca 2 2026-06-09 09:04
[x]
PKNORLEN -2,06% 123,34 2026-06-26 15:52:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.