|
Dlaczego spada?
|
~Dlaczego
|
30
|
2026-06-16 09:15
|
|
Dzień nabycia praw do dywidendy był wczoraj a jutro jeszcze odcięcie.
|
~henry
|
12
|
2026-06-16 09:08
|
| To warto wiedzieć przed sesją na GPW 25 VI 2026 |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-25 08:02 |
|
dziś kontynuacja wczorjaszego dnia?
|
~Rafi
|
1
|
2026-06-16 08:20
|
|
Ropczyce spółka inżynieryjno innowacyjna,Safe?
|
~ROPCZYCE
|
1
|
2026-06-16 07:08
|
|
Aż tak w ryj to się nie spodziewałem.
|
~inwestycjesa
|
6
|
2026-06-15 20:04
|
|
Zepsuli wykres przed dywidendą
|
~Jarcor
|
1
|
2026-06-15 17:40
|
|
Wszystkie giełdy na świecie na plus poza GPW
|
~mdg
|
4
|
2026-06-15 17:27
|
|
no to dziś grubo...
|
~Rafi
|
1
|
2026-06-15 17:05
|
|
350mln...no to lecimy na dół..!
|
~Trader
|
1
|
2026-06-15 16:56
|
|
Ceny ropy ponad 4 proc. w dół po porozumieniu Iran-USA
|
~Dlategospada
|
1
|
2026-06-15 16:42
|
|
Dlaczego GPW jest taka słaba
|
~Mario
|
2
|
2026-06-15 15:37
|
|
butelkomaty pralnia brudnych pieniedzy
|
~taksowkarz
|
1
|
2026-06-15 14:37
|
| Orlen w 2027 r. uruchomi wydobycie z nowego złoża na Morzu Północnym |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-25 10:33 |
|
Dywidenda nr1
|
~Rafi
|
1
|
2026-06-15 14:36
|
|
Ale was boli że przewidzialem ten spadek i dałem ostrzegawczy
|
~Ziobro
|
4
|
2026-06-15 14:09
|
|
u lala.....
|
~Rafi
|
6
|
2026-06-15 12:06
|
|
We wtorek to dopiero będzie promocja
|
~Cnc
|
1
|
2026-06-15 11:39
|
|
Ropa 83$,teraz kurs śmignie ale
|
~Ziobro
|
3
|
2026-06-15 09:47
|
|
Teraz ORLEN doi wszystch + specjalnie trzymają ceny.
|
~Skok
|
1
|
2026-06-15 09:08
|
|
Nie zadowolone Sii z DM i Tfi jak Esliner Querqus wyjom bo
|
~Ziutek
|
1
|
2026-06-15 08:19
|
|
Jaki kurs w poniedziałek
|
~Qwert
|
14
|
2026-06-15 07:00
|
|
Squealer... rezydent z Polski
|
~mabmab
|
2
|
2026-06-15 07:00
|
|
Jest porozumienie
|
~marzal
|
4
|
2026-06-15 06:21
|
|
Znowu zamach
|
~Kwaczor
|
1
|
2026-06-14 22:31
|
|
A Iran swoje
|
mariusz21
|
10
|
2026-06-14 21:59
|
|
Ptaku sprzedałem Orlen po 148.26 ma wolny szmal i
|
~Dziadek
|
2
|
2026-06-14 11:46
|
|
dywidenda z kapitału zapasowego czyli ? Obajtkowi dziękujcie!
|
~JD
|
31
|
2026-06-13 22:28
|
|
No to jutro 150 ?
|
~Janekzwagrowca
|
8
|
2026-06-13 20:03
|
|
To klimaty dziadersiostwa.dzadersi z Grześkiem gaśnica!!
|
~Grzesiekruskidwabrat
|
2
|
2026-06-13 20:01
|
|
Spadki cen hurtowych. Co to oznacza?
|
~Marzal
|
5
|
2026-06-13 15:27
|
|
dywidenda czyli jak się kroi gamoni
|
~yankes
|
12
|
2026-06-13 13:29
|