Forum giełdowe spółki ORLEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Dlaczego spada? ~Dlaczego 30 2026-06-16 09:15
Dzień nabycia praw do dywidendy był wczoraj a jutro jeszcze odcięcie. ~henry 12 2026-06-16 09:08
To warto wiedzieć przed sesją na GPW 25 VI 2026 Puls Biznesu 1 2026-06-25 08:02
dziś kontynuacja wczorjaszego dnia? ~Rafi 1 2026-06-16 08:20
Ropczyce spółka inżynieryjno innowacyjna,Safe? ~ROPCZYCE 1 2026-06-16 07:08
Aż tak w ryj to się nie spodziewałem. ~inwestycjesa 6 2026-06-15 20:04
Zepsuli wykres przed dywidendą ~Jarcor 1 2026-06-15 17:40
Wszystkie giełdy na świecie na plus poza GPW ~mdg 4 2026-06-15 17:27
no to dziś grubo... ~Rafi 1 2026-06-15 17:05
350mln...no to lecimy na dół..! ~Trader 1 2026-06-15 16:56
Ceny ropy ponad 4 proc. w dół po porozumieniu Iran-USA ~Dlategospada 1 2026-06-15 16:42
Dlaczego GPW jest taka słaba ~Mario 2 2026-06-15 15:37
butelkomaty pralnia brudnych pieniedzy ~taksowkarz 1 2026-06-15 14:37
Orlen w 2027 r. uruchomi wydobycie z nowego złoża na Morzu Północnym Puls Biznesu 1 2026-06-25 10:33
Dywidenda nr1 ~Rafi 1 2026-06-15 14:36
Ale was boli że przewidzialem ten spadek i dałem ostrzegawczy ~Ziobro 4 2026-06-15 14:09
u lala..... ~Rafi 6 2026-06-15 12:06
We wtorek to dopiero będzie promocja ~Cnc 1 2026-06-15 11:39
Ropa 83$,teraz kurs śmignie ale ~Ziobro 3 2026-06-15 09:47
Teraz ORLEN doi wszystch + specjalnie trzymają ceny. ~Skok 1 2026-06-15 09:08
Nie zadowolone Sii z DM i Tfi jak Esliner Querqus wyjom bo ~Ziutek 1 2026-06-15 08:19
Jaki kurs w poniedziałek ~Qwert 14 2026-06-15 07:00
Squealer... rezydent z Polski ~mabmab 2 2026-06-15 07:00
Jest porozumienie ~marzal 4 2026-06-15 06:21
Znowu zamach ~Kwaczor 1 2026-06-14 22:31
A Iran swoje mariusz21 10 2026-06-14 21:59
Ptaku sprzedałem Orlen po 148.26 ma wolny szmal i ~Dziadek 2 2026-06-14 11:46
dywidenda z kapitału zapasowego czyli ? Obajtkowi dziękujcie! ~JD 31 2026-06-13 22:28
No to jutro 150 ? ~Janekzwagrowca 8 2026-06-13 20:03
To klimaty dziadersiostwa.dzadersi z Grześkiem gaśnica!! ~Grzesiekruskidwabrat 2 2026-06-13 20:01
Spadki cen hurtowych. Co to oznacza? ~Marzal 5 2026-06-13 15:27
dywidenda czyli jak się kroi gamoni ~yankes 12 2026-06-13 13:29
[x]
PKNORLEN 2,57% 125,94 2026-06-25 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.