pewnie będzie veto w sprawie nadmiarowych zysków,on niestety tak ma- w związku z tym powinien wejść plan B- zwołanie NWZA wyłącznie w sprawie uchwalenia zaliczkowej dywidendy w wysokości 8 zł z zysku netto 8mld z I kw.2026, co wyrówna planowe wpłaty do budżetu, a przy okazji dodatkowo zarobią wierni akcjonariusze