Forum giełdowe spółki ORLEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Champion jest krolem spekulacji ~Janekzwagrowca 2 2026-06-03 17:39
Wyobraźcie sobie hipotetycznie ~Janekzwagrowca 2 2026-06-03 16:49
Czy nasi ściągają kapitał z KGh ? ~Janekzwagrowca 3 2026-06-03 16:30
Chciałbym zadać 2 krzywe pytania o co Kaman z tym sumem ~Wolfgang 1 2026-06-03 14:23
Chciałbym zadać proste pytanie ~Janekzwagrowca 9 2026-06-03 14:07
Robią nie gadają a WSZYSTKO się sypie. Lenie ~Skok 6 2026-06-03 09:52
Cała prawda wg.AI nt.Podatku windfall tax i Orlenu w czasie wojny ~Dziadek 2 2026-06-02 17:57
Prezydent podpisał 5 kolejnych Ustaw...!! ~Łyso_Wam 2 2026-06-02 17:25
60 mld dla Huty Stalowa Wola ~PisgrabarzamiPolski 5 2026-06-02 16:28
Hej ~Narodowy 5 2026-06-02 15:13
Do żabek, do żabek! , kumultacja 20 mln, każdy może wygrać ~Wolfgang 1 2026-06-02 14:43
Pamiętajcie, że Orlen to także ANWIL ~akrystian 1 2026-06-02 14:35
150 dzisiaj ? ~Janekzwagrowca 5 2026-06-02 13:50
Widzieli jsw ? ~Inwestor 3 2026-06-02 11:16
Nie udało się kwaczoru podpalić kraju, co to miało nie być ~Kaczyński 1 2026-06-02 06:33
Windtax Saudi Aramco ~Dziadek 1 2026-06-02 06:25
Eksport paliw wstrzymany. Decyzja Kremla uderzy w światowe ceny? -link ~Olek 2 2026-06-01 20:21
Gospodarka w górę. PKB rośnie szybciej od prognoz. ~xx 10 2026-06-01 19:44
Co tutaj dzieje się na forum ? ~Janekzwagrowca 2 2026-06-01 19:06
Miasteczko gniewu rozwiązane, chuliganeria do domu! ~Wolfgang 2 2026-06-01 16:19
Czy wniosek KPO przeszedł na zakup ~Janekzwagrowca 7 2026-06-01 16:04
Jaki SAFE takie wzrosty na GPW ~Skok 1 2026-06-01 15:59
A świstak siedzi i zawija papierki gdy kwaczu szaleje ~Wolfgang 1 2026-06-01 15:03
A gdzie jest 500 Hymarsów..? ~Kiszka_Jachiry 3 2026-06-01 11:59
Jutro kumultacja 20 mln, powiedzcie kaczce (Bolek wygrywał) ~Wolfgang 1 2026-06-01 09:26
Tutaj 150 jak w banku ? ~Janekzwagrowca 4 2026-06-01 08:23
ropa wraca w rejony 60-70 usd ~makler 3 2026-06-01 08:22
Już somsiady demontują fotowoltaike bo tylko kłopot ~Wolfgang 2 2026-05-31 23:48
Kler ~Ens 2 2026-05-31 16:57
Zysk Orlenu za 2026 uszczupli się o ok. 5 mld zł ~J24 5 2026-05-30 18:13
[x]
PKNORLEN -2,06% 123,34 2026-06-26 15:52:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.