|
Champion jest krolem spekulacji
|
~Janekzwagrowca
|
2
|
2026-06-03 17:39
|
|
Wyobraźcie sobie hipotetycznie
|
~Janekzwagrowca
|
2
|
2026-06-03 16:49
|
|
Czy nasi ściągają kapitał z KGh ?
|
~Janekzwagrowca
|
3
|
2026-06-03 16:30
|
|
Chciałbym zadać 2 krzywe pytania o co Kaman z tym sumem
|
~Wolfgang
|
1
|
2026-06-03 14:23
|
|
Chciałbym zadać proste pytanie
|
~Janekzwagrowca
|
9
|
2026-06-03 14:07
|
|
Robią nie gadają a WSZYSTKO się sypie. Lenie
|
~Skok
|
6
|
2026-06-03 09:52
|
|
Cała prawda wg.AI nt.Podatku windfall tax i Orlenu w czasie wojny
|
~Dziadek
|
2
|
2026-06-02 17:57
|
|
Prezydent podpisał 5 kolejnych Ustaw...!!
|
~Łyso_Wam
|
2
|
2026-06-02 17:25
|
|
60 mld dla Huty Stalowa Wola
|
~PisgrabarzamiPolski
|
5
|
2026-06-02 16:28
|
|
Hej
|
~Narodowy
|
5
|
2026-06-02 15:13
|
|
Do żabek, do żabek! , kumultacja 20 mln, każdy może wygrać
|
~Wolfgang
|
1
|
2026-06-02 14:43
|
|
Pamiętajcie, że Orlen to także ANWIL
|
~akrystian
|
1
|
2026-06-02 14:35
|
|
150 dzisiaj ?
|
~Janekzwagrowca
|
5
|
2026-06-02 13:50
|
|
Widzieli jsw ?
|
~Inwestor
|
3
|
2026-06-02 11:16
|
|
Nie udało się kwaczoru podpalić kraju, co to miało nie być
|
~Kaczyński
|
1
|
2026-06-02 06:33
|
|
Windtax Saudi Aramco
|
~Dziadek
|
1
|
2026-06-02 06:25
|
|
Eksport paliw wstrzymany. Decyzja Kremla uderzy w światowe ceny? -link
|
~Olek
|
2
|
2026-06-01 20:21
|
|
Gospodarka w górę. PKB rośnie szybciej od prognoz.
|
~xx
|
10
|
2026-06-01 19:44
|
|
Co tutaj dzieje się na forum ?
|
~Janekzwagrowca
|
2
|
2026-06-01 19:06
|
|
Miasteczko gniewu rozwiązane, chuliganeria do domu!
|
~Wolfgang
|
2
|
2026-06-01 16:19
|
|
Czy wniosek KPO przeszedł na zakup
|
~Janekzwagrowca
|
7
|
2026-06-01 16:04
|
|
Jaki SAFE takie wzrosty na GPW
|
~Skok
|
1
|
2026-06-01 15:59
|
|
A świstak siedzi i zawija papierki gdy kwaczu szaleje
|
~Wolfgang
|
1
|
2026-06-01 15:03
|
|
A gdzie jest 500 Hymarsów..?
|
~Kiszka_Jachiry
|
3
|
2026-06-01 11:59
|
|
Jutro kumultacja 20 mln, powiedzcie kaczce (Bolek wygrywał)
|
~Wolfgang
|
1
|
2026-06-01 09:26
|
|
Tutaj 150 jak w banku ?
|
~Janekzwagrowca
|
4
|
2026-06-01 08:23
|
|
ropa wraca w rejony 60-70 usd
|
~makler
|
3
|
2026-06-01 08:22
|
|
Już somsiady demontują fotowoltaike bo tylko kłopot
|
~Wolfgang
|
2
|
2026-05-31 23:48
|
|
Kler
|
~Ens
|
2
|
2026-05-31 16:57
|
|
Zysk Orlenu za 2026 uszczupli się o ok. 5 mld zł
|
~J24
|
5
|
2026-05-30 18:13
|