|
ropa wraca w rejony 60-70 usd
|
~makler
|
3
|
2026-06-01 08:22
|
|
Już somsiady demontują fotowoltaike bo tylko kłopot
|
~Wolfgang
|
2
|
2026-05-31 23:48
|
| To warto wiedzieć przed sesją na GPW 25 VI 2026 |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-25 08:02 |
|
Kler
|
~Ens
|
2
|
2026-05-31 16:57
|
|
Zysk Orlenu za 2026 uszczupli się o ok. 5 mld zł
|
~J24
|
5
|
2026-05-30 18:13
|
|
Słabość widzę, brak siły
|
~Skok
|
5
|
2026-05-30 16:45
|
|
Ts spółka to kopalnia złota
|
~Janekzwagrowca
|
7
|
2026-05-30 12:24
|
|
150 dzìś czy jutro? Jak obstawiacie
|
~Hycel
|
11
|
2026-05-30 06:42
|
|
Rano przed sesją wyniki.
|
~Herkules
|
13
|
2026-05-29 13:53
|
|
WYNIKI orlen dywidenda
|
~Jan
|
3
|
2026-05-29 11:52
|
|
jak to jest , 200 mld budżet MON i nie było w nim nawet 1 mld na chełmy
|
~czuwaj
|
2
|
2026-05-29 09:18
|
|
Jutro ze względu na rozejm USA Iran ropa będzie spadać ?
|
~dziadprzezORLEN
|
4
|
2026-05-29 04:10
|
|
Jakie SAFE TUSKA 3% -:) taki wzrost na W20 - to papierek lakmusowy haha
|
~Skok
|
7
|
2026-05-28 20:47
|
| Orlen w 2027 r. uruchomi wydobycie z nowego złoża na Morzu Północnym |
Puls Biznesu |
1 |
2026-06-25 10:33 |
|
Jutro wyniki
|
~Tom
|
4
|
2026-05-28 19:42
|
|
Peło nie wolno dać żadnych pieniędzy do ręki DO ROBOTY .KONIEC
|
~Skok
|
5
|
2026-05-28 15:09
|
|
Jedziemy
|
~Janekzwagrowca
|
1
|
2026-05-28 13:12
|
|
Nie wiem czy widŁowy dzisiaj
|
~Janekzwagrowca
|
2
|
2026-05-28 09:49
|
|
Iran atakuje USA
|
~Jan
|
1
|
2026-05-28 09:47
|
|
Analityk stawia PZU kosztem Orlen
|
~Future
|
1
|
2026-05-28 08:23
|
|
Akcjonariusz Energa
|
~Akcjonariusz
|
9
|
2026-05-28 07:51
|
|
Bp juz na poziomach z lutego
|
~makler
|
2
|
2026-05-28 07:29
|
|
Całkiem nieźle te wyniki
|
~Tedi
|
2
|
2026-05-28 07:26
|
|
Po co otwierać firmę i pracować
|
~Janekzwagrowca
|
9
|
2026-05-27 20:18
|
|
Odwrócenie trendu już potwierdzone?
|
~Hmm
|
11
|
2026-05-27 16:54
|
|
Dobrze
|
~Ojo
|
1
|
2026-05-27 11:17
|
|
Trochę sprzedałem żeby mieć MIEDŹ na PP Energi po 10gr
|
~Drobny
|
18
|
2026-05-26 14:23
|
|
Orlen uruchomił instalację do produkcji paliwa z olejów roślinnych
|
~Kocer
|
1
|
2026-05-26 10:19
|
|
A co to będzie jutro jak ropa odbije 1%?
|
~Janekzwagrowca
|
3
|
2026-05-26 06:54
|
|
A dzisiaj wsiadłem ponownie
|
~Janekzwagrowca
|
11
|
2026-05-25 17:49
|
|
Dokupiłem jeszcze więcej niż miałem wcześniej
|
~Janekzwagrowca
|
7
|
2026-05-25 15:38
|
|
Orlen ropa dywidenda skupowanie
|
mariusz21
|
1
|
2026-05-25 14:58
|