Forum giełdowe spółki ORLEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Sukces URC 2026 w Gdańsku... ~Dewajtis 4 2026-06-26 21:48
OBAJTEK WRÓĆ bo ci to ZDIERCY $ dziś ,,odcinają,, prąd na GPW ? ~Szok 14 2026-06-26 21:44
W przyszłym roku też będzie dywa? A może nie będzie z czego? ~Fałszywe 3 2026-06-26 20:40
Ukraińcy penetrują P0lki ~Hmm 4 2026-06-26 19:55
Orlen okrada ludzi ~Darek 6 2026-06-26 18:27
Globalne ocieplenie nie istnieje ~Globcio 13 2026-06-26 18:12
Jan Rokita ocenia decyzję Pana Prezydenta ~Janush 2 2026-06-26 18:06
Papier pokazuje siłe - jutro skup pod dewidende w czwartek ~Johny 11 2026-06-26 11:34
miasta rezygnują z autobusów na wodór, brak stacji ładowania i ~czuwaj 1 2026-06-26 11:22
no to mamy kracha , jrdziemy na 90 ~czuwaj 5 2026-06-26 11:13
Rów nia po chy la ~Nasza 1 2026-06-26 09:28
windfall tax nie będzie podpisu ~Mark 6 2026-06-25 18:26
Nie dokupujcie za dywidende ~Goonzo 4 2026-06-25 17:05
Widać po wykresie, że kasa sukcesywnie wpływa na konta ~dziadprzezORLEN 1 2026-06-25 16:17
Dziadek wrócił 124.98 ~Dziadek 45 2026-06-25 13:31
zaliczkowa dywidenda z zysku za I kw. 26 ? mezen 2 2026-06-25 13:25
Piszcie ~kruczek 2 2026-06-25 12:57
Dziś DYWIDENDA - Dokupia, ? ~Skok 5 2026-06-25 11:42
mBank ~szkapa1980 5 2026-06-25 11:03
Dywidenda na kontach ~Bronek 2 2026-06-25 10:50
Witam kochani mam pytanie ~mefedron12 11 2026-06-25 08:54
Jan Rokita o sprawie orderów ~Pkj 1 2026-06-24 23:55
byłem na prześwietleniu teraz okazało się że nie mam nerki ~Dexter 2 2026-06-24 23:41
miniemy 110 w tym tygodniu ~ehh 1 2026-06-24 23:12
Co tu tak czerwono dzisiaj... ~Tom 4 2026-06-24 21:41
było już 150 ? ~kacz_dzong_un 2 2026-06-24 20:55
Autor tego wątku ograniczył dyskusję tylko do zarejestrowanych użytkowników forum jutro wypłata dywidendy mezen 1 2026-06-24 19:53
Panika znow za ropą ~JJ 2 2026-06-24 18:13
Piekna rotacja kapitału ~Klakwq 2 2026-06-24 16:32
Peroniarze ~kruczek 7 2026-06-24 16:27
[x]
PKNORLEN -1,97% 123,46 2026-06-26 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.