| Windtax z dużej chmury mżawka | ~Dziadek | 2 | 2026-05-20 11:41 |
| Jak zachowa się łódka. Mocno bujnie? | ~Jfk1975 | 2 | 2026-05-20 10:42 |
| To warto wiedzieć przed sesją na GPW 25 VI 2026 | Puls Biznesu | 1 | 2026-06-25 08:02 |
| Dlaczego to spadło ? | ~Janekzwagrowca | 9 | 2026-05-20 10:38 |
| Rosja otwarcie grozi Lotwie | ~Orim | 12 | 2026-05-19 21:47 |
| Tu wiecej nie będzie KOREKTA cały rynek leci | ~Szok | 1 | 2026-05-19 16:29 |
| Jakie potężne obroty na przy wzroście | ~Janekzwagrowca | 1 | 2026-05-19 15:28 |
| Ale baton na kupnie | ~Janekzwagrowca | 6 | 2026-05-19 15:23 |
| DM BOŚ rekomendacja 175 | ~ŁasyNaDywidendę | 20 | 2026-05-19 14:51 |
| Na koniec dnia pociągną ? | ~Janekzwagrowca | 1 | 2026-05-19 13:12 |
| Czekamy na dogodny moment aby | ~Janekzwagrowca | 2 | 2026-05-19 09:51 |
| Ale kręcą ? | ~Janekzwagrowca | 4 | 2026-05-19 09:17 |
| co z arkuszem zleceń? | ~egon | 1 | 2026-05-19 09:09 |
| Orlen w 2027 r. uruchomi wydobycie z nowego złoża na Morzu Północnym | Puls Biznesu | 1 | 2026-06-25 10:33 |
| Zysk nie pokrywa wypłat dywidendy. O co chodzi..? | ~Łyso_Wam | 15 | 2026-05-19 06:16 |
| Jutro 150? | ~Janekzwagrowca | 5 | 2026-05-18 20:10 |
| Nie dac sie nabrac | ~Orim | 3 | 2026-05-18 18:24 |
| Kurs na 4 miejsce | ~Jan | 4 | 2026-05-18 17:47 |
| Po co ta ściema? | ~Janekzwagrowca | 1 | 2026-05-18 16:34 |
| Tutaj politycy ustawiają kurs ? | ~Janekzwagrowca | 1 | 2026-05-18 16:01 |
| prawda vs klamstwo | ~mabmab | 2 | 2026-05-18 15:46 |
| Orlen od Bankruta na Energi z 25mln akc zastawionych PP z 1gr kupi | ~Spokojny | 3 | 2026-05-18 15:32 |
| Nowe Reko 175 | ~Elon | 13 | 2026-05-18 14:24 |
| Czemu to znowu rośnie? | ~inwestycjesa | 2 | 2026-05-18 10:50 |
| Strata ZWZ Orlenu zajmie się uchwałami ws. pokrycia straty za 2025 r. | ~Szok | 22 | 2026-05-17 11:43 |
| Dzisiaj ostra jazda w górę? | ~Janekzwagrowca | 6 | 2026-05-16 19:06 |
| Zdrowa korekta | ~RysiaMisia | 4 | 2026-05-15 18:24 |
| Windfalltax, wyscie. | ~Sjjehe | 14 | 2026-05-15 09:30 |
| Tylko jedno jest pytanie ? | ~Janekzwagrowca | 1 | 2026-05-15 06:57 |
| Jednak jutro odkupię dotarło do mnie | ~Janekzwagrowca | 3 | 2026-05-15 06:14 |
| Dziekuje wszystkim nie bawię się już w to | ~Janekzwagrowca | 7 | 2026-05-14 18:18 |
| Czas Orlenu. | ~Txr | 4 | 2026-05-14 15:51 |