Forum giełdowe spółki ORLEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
To dziś w górę powyżej 130 ~Obserwator 19 2026-06-24 12:08
Dzień ustanowienia DYWIDENDY? ~CORNELIUS 11 2026-06-24 10:42
Wystawiajcie wodę ptakom ~Yonsei 1 2026-06-23 22:31
Zmiana prezesa ZUS, personel strajkowal ~Yonsei 1 2026-06-23 20:41
Tak jak pisałem wcześniej, akcje mocno przewartosciowane ~Yonsei 4 2026-06-23 16:36
złoto NBP ~lila 2 2026-06-23 12:17
Te orly jak ptaki wracaja do gniazda ~Rewizor 1 2026-06-23 09:36
korekta za nami ? ~AA 1 2026-06-22 22:53
Jak szybko odrobimy odcięcie po dywidendzie ? ~Jan 15 2026-06-22 12:48
Jak pisałem moZna uśredniać korekta za nami wkrutce ~Czesio 46 2026-06-22 07:49
Do dołu, do dołu ~Ziobro 1 2026-06-22 05:22
Dokupione na promocji ~onx 7 2026-06-21 23:46
Złoto zaraz spadnie niżej 4 tys, NBP znów na stracie, idzie na rekord ~Ziobro 5 2026-06-21 10:36
Ormuz zamkniety.... ~Rewizor 5 2026-06-20 20:59
Cos te 3 wiedźmy jakieś ~Ator 2 2026-06-20 15:22
Schłodzone RSI ~MartSmart 2 2026-06-20 10:35
PKN Orlen powrót na poziomy 60 zł ... ~Trader07 12 2026-06-20 09:45
126 tj 20 zet w plery, i kto jest debesciak? ~Ziobro 3 2026-06-19 16:29
Jest 125 a będzie nieco mniej ~PIOTR 5 2026-06-19 15:03
Było już 150? ~Henryk 5 2026-06-19 13:55
Buczek z Edlinersem sprzedali milionerom tera wyjom hee ~Rysiek 74 2026-06-19 11:34
Orlen przełamie 200 PLN ..!? ~Ekonom 3 2026-06-19 11:20
kiedy odbicie do poziomu 148 zł ~Obserwator 2 2026-06-19 11:12
Jutro plus 3-4% !? ~Ekonom 4 2026-06-19 07:17
Orlen powyżej 150 do końca lipca!. ~Ekonom 1 2026-06-18 22:51
Orlen kupuje udziały w norweskim złożu Goliat ~Tom 1 2026-06-18 18:32
Dawać ~Ojo 1 2026-06-18 16:38
Sprzedane ~Goonzo 4 2026-06-18 15:59
Gdzie są wsparcia? Pomóżcie giełdowi mistrzowie ~Jolka32 2 2026-06-18 15:28
Tak jak pisałem, klapa i spadkówka ~Ziobro 2 2026-06-18 14:12
[x]
PKNORLEN -2,00% 123,42 2026-06-26 11:07:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.