Forum giełdowe spółki ORLEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Czekamy ba to żeby ~Janekzwagrowca 1 2026-06-09 09:22
Tutaj już tylko w górę ? ~Janekzwagrowca 2 2026-06-09 09:04
Ja tam nie wiem ~Janekzwagrowca 2 2026-06-08 22:50
Ktoś już liczył ile to będzie podatku ? ~makler 15 2026-06-08 20:16
To jest najwiekszy hit swiata ? ~Janekzwagrowca 1 2026-06-08 19:22
Jutro 150 ? ~Janekzwagrowca 2 2026-06-08 18:55
Kto spłaci długi po ? ~Ano 20 2026-06-08 16:53
Będzie jazda ~Janekzwagrowca 1 2026-06-08 16:50
Przypuszczam że Cala wierchuszka ~Janekzwagrowca 1 2026-06-08 15:56
70tys. na m/c dla 100tys. stanowisk przewodników PO lesie.. ~Silni_Razem 2 2026-06-08 15:54
To jest spolka polityczna ? ~Janekzwagrowca 4 2026-06-08 15:46
Tylko frajer to teraz sprzeda ~Janekzwagrowca 1 2026-06-08 15:45
Skromnie przypuszczam że ~Janekzwagrowca 1 2026-06-08 15:41
Po dywidendzie będzie na bank podatek od nadmiarowych ~kit 3 2026-06-08 14:44
Za chwilę dzień dywidendy a potem... ~spek 2 2026-06-08 14:42
Koniec jazdy. ~inwestycjesa 4 2026-06-08 10:27
Równia pochyla tak jak pisałem ~Wolfgang 5 2026-06-08 09:44
Po co te zamylenia dawać 150 i wyżej ~Janekzwagrowca 3 2026-06-08 09:25
Chcą mieć emerytury, niech opłacaja ZUS, tak jak inni. ~Ann 1 2026-06-08 07:35
Stooq nie działa, jestem ślepy ~Wolfgang 1 2026-06-08 04:53
Wyscig na to ~Rewizor 32 2026-06-08 00:13
Zamrożenie konfliktu perskiego, spadki cen ropy ~Wolfgang 3 2026-06-07 21:07
IDZIE nowe W Orlenie, będzie zmiana WŁADZY ~Skok 1 2026-06-07 19:16
Idzie zwała, preludium ~Wolfgang 2 2026-06-05 19:46
O ubieranie pod dywidendę 16 go ~Cnc 4 2026-06-05 16:46
Proszę o podpowiedź. ~Adam 1 2026-06-05 16:45
Obalenie szkodliwego mitu ~Erwin 1 2026-06-05 13:16
Schroeder u Putina pokój Nord Stream ~Ok 1 2026-06-05 10:02
Czy zacznie się short squeeze od piatku? ~Janekzwagrowca 4 2026-06-04 17:52
KE zaleca reformy w systemie emerytalnym, rozziew między ~Wolfgang 1 2026-06-03 22:35
[x]
PKNORLEN -1,97% 123,46 2026-06-26 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.