Zaraz pojawi się dywidenda na kontach maklerskich. Ciekawy jestem jaki będzie ruch. Nie sądzę żeby Ci co już sprzedali akcje (po 17.06) teraz reinwestowali kasę z dywidendy, a więc myślę że kurs już się ustabilizował po realizacji zysków. Więc jest to okazja do zakupu. 125zl za akcje Orlenu to jest nadal potencjał do wzrostów 135-150zl to nie jest wygórowana cena za akcje.