Forum giełdowe spółki ORLEN

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Na WZA ~Szejk 2 2026-05-13 11:02
Uwaga ~Sfuj 4 2026-05-12 20:23
kolejne 2 mld z wartości księgowej out ~makler 4 2026-05-12 16:20
Ropa cały czas kręci się wokół 100 dolarów ~Janekzwagrowca 5 2026-05-12 06:54
Kameralnie 150? ~Janekzwagrowca 6 2026-05-11 17:23
Orlen ze STRATĄ w lV kw daj dużą dywidendę + pompują ? ~Szok 14 2026-05-11 15:47
Boją się żeby im ropa nie spadła ~Janekzwagrowca 2 2026-05-11 15:05
Jedynie co tu jest fajne to pewność że ~Janekzwagrowca 10 2026-05-11 14:39
W kwietniu Orlen zwiększył zapasy ropy o 13% ~Dziadek 5 2026-05-11 10:53
Coś. Tu musi być nie tak ?! ~Janekzwagrowca 1 2026-05-11 09:06
Koszty wojny czy ktoś może zna odpowiedź? ~Dexter 4 2026-05-10 20:17
zachowajmy rownowagę ~mabmab 6 2026-05-10 16:03
ostatnie wpisy biura prasowego orlenu na portalu X ~zenada 1 2026-05-10 09:12
Co papież powiedział Donkowi Pismeikers (jak mówił) czy Peacemarker ? ~Szok 2 2026-05-09 16:03
Brawo my! ~Rewizor 2 2026-05-09 14:04
Szubi, Mario ? Jesteście ? ~Investor 1 2026-05-09 10:30
To na 150 ? Ropa na plus? ~Janekzwagrowca 4 2026-05-08 20:34
SAFE TUSKa będzie o 13oo podpisane, rząd nie ma kasy podbić PKNo? ~Szok 2 2026-05-08 11:21
Nie martw się dziadek, jeszcze odrobisz te 50 koła ~Kwaczor 1 2026-05-08 10:20
nowa Izera jak dobrze pójdzie dopiero w 2029 r, czyli znowu 6 lat straco ~czuwaj 2 2026-05-08 09:04
Na Śląsku woda OPADŁA a teraz desz pada i GASI - zasługa między? ~Szok 2 2026-05-08 06:45
Ciekawe czy do Lotosu płynie ropa ~Mario 2 2026-05-07 23:53
150 na ORLENIE będzie , ale czy więcej ? Oto jest pytanie ~Szok 2 2026-05-07 21:19
Jeśli 1 państwo ma 3tys ton a drugie 600 ton złota to które jest ~Kwaczor 2 2026-05-07 20:33
Co papież powiedział Donkowi Pismeikers czy Peacekarker ?? ~Szok 2 2026-05-07 20:16
Peacemaker a może Pismeikers - co papież powiedział Donkowi ~Szok 1 2026-05-07 20:03
Znowu na pokładzie ~Janekzwagrowca 8 2026-05-07 19:19
Przy tej cenie ropy nasz Champion ~Janekzwagrowca 4 2026-05-07 17:20
To jest najśmieszniejsze ~Janekzwagrowca 2 2026-05-07 15:49
Ropa Czerwień. Orlen też musi ~Szejk 3 2026-05-07 15:27
[x]
PKNORLEN -1,37% 124,22 2026-06-26 11:51:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.