|
Na WZA
|
~Szejk
|
2
|
2026-05-13 11:02
|
|
Uwaga
|
~Sfuj
|
4
|
2026-05-12 20:23
|
|
kolejne 2 mld z wartości księgowej out
|
~makler
|
4
|
2026-05-12 16:20
|
|
Ropa cały czas kręci się wokół 100 dolarów
|
~Janekzwagrowca
|
5
|
2026-05-12 06:54
|
|
Kameralnie 150?
|
~Janekzwagrowca
|
6
|
2026-05-11 17:23
|
|
Orlen ze STRATĄ w lV kw daj dużą dywidendę + pompują ?
|
~Szok
|
14
|
2026-05-11 15:47
|
|
Boją się żeby im ropa nie spadła
|
~Janekzwagrowca
|
2
|
2026-05-11 15:05
|
|
Jedynie co tu jest fajne to pewność że
|
~Janekzwagrowca
|
10
|
2026-05-11 14:39
|
|
W kwietniu Orlen zwiększył zapasy ropy o 13%
|
~Dziadek
|
5
|
2026-05-11 10:53
|
|
Coś. Tu musi być nie tak ?!
|
~Janekzwagrowca
|
1
|
2026-05-11 09:06
|
|
Koszty wojny czy ktoś może zna odpowiedź?
|
~Dexter
|
4
|
2026-05-10 20:17
|
|
zachowajmy rownowagę
|
~mabmab
|
6
|
2026-05-10 16:03
|
|
ostatnie wpisy biura prasowego orlenu na portalu X
|
~zenada
|
1
|
2026-05-10 09:12
|
|
Co papież powiedział Donkowi Pismeikers (jak mówił) czy Peacemarker ?
|
~Szok
|
2
|
2026-05-09 16:03
|
|
Brawo my!
|
~Rewizor
|
2
|
2026-05-09 14:04
|
|
Szubi, Mario ? Jesteście ?
|
~Investor
|
1
|
2026-05-09 10:30
|
|
To na 150 ? Ropa na plus?
|
~Janekzwagrowca
|
4
|
2026-05-08 20:34
|
|
SAFE TUSKa będzie o 13oo podpisane, rząd nie ma kasy podbić PKNo?
|
~Szok
|
2
|
2026-05-08 11:21
|
|
Nie martw się dziadek, jeszcze odrobisz te 50 koła
|
~Kwaczor
|
1
|
2026-05-08 10:20
|
|
nowa Izera jak dobrze pójdzie dopiero w 2029 r, czyli znowu 6 lat straco
|
~czuwaj
|
2
|
2026-05-08 09:04
|
|
Na Śląsku woda OPADŁA a teraz desz pada i GASI - zasługa między?
|
~Szok
|
2
|
2026-05-08 06:45
|
|
Ciekawe czy do Lotosu płynie ropa
|
~Mario
|
2
|
2026-05-07 23:53
|
|
150 na ORLENIE będzie , ale czy więcej ? Oto jest pytanie
|
~Szok
|
2
|
2026-05-07 21:19
|
|
Jeśli 1 państwo ma 3tys ton a drugie 600 ton złota to które jest
|
~Kwaczor
|
2
|
2026-05-07 20:33
|
|
Co papież powiedział Donkowi Pismeikers czy Peacekarker ??
|
~Szok
|
2
|
2026-05-07 20:16
|
|
Peacemaker a może Pismeikers - co papież powiedział Donkowi
|
~Szok
|
1
|
2026-05-07 20:03
|
|
Znowu na pokładzie
|
~Janekzwagrowca
|
8
|
2026-05-07 19:19
|
|
Przy tej cenie ropy nasz Champion
|
~Janekzwagrowca
|
4
|
2026-05-07 17:20
|
|
To jest najśmieszniejsze
|
~Janekzwagrowca
|
2
|
2026-05-07 15:49
|
|
Ropa Czerwień. Orlen też musi
|
~Szejk
|
3
|
2026-05-07 15:27
|