Rynki

Twoje finanse

Biznes

Forum

BEDZIN: Informacja na temat powołania Prezesa Zarządu Emitenta.

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

reklama

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ


Spis załączników:
CV Marcin Chodkowski 2023 07 25.pdf  (RAPORT BIEŻĄCY)

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 96 / 2023
Data sporządzenia: 2023-07-25
Skrócona nazwa emitenta
BEDZIN
Temat
Informacja na temat powołania Prezesa Zarządu Emitenta.
Podstawa prawna
Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe
Treść raportu:
Elektrociepłownia „Będzin” S.A. [„Emitent”, "Spółka"], informuje, że Rada Nadzorcza Emitenta na posiedzeniu w dniu 25 lipca 2023 roku, w związku z rezygnacją Pana Krzysztofa Kwiatkowskiego z funkcji Prezesa Zarządu, podjęła uchwałę w sprawie zmian w Zarządzie Spółki Elektrociepłownia „Będzin” S.A., powierzając Panu Marcinowi Chodkowskiemu pełniącemu obecnie funkcję Wiceprezesa ds. korporacyjnych, pełnienie funkcji Prezesa Zarządu Spółki z początkiem dnia 26 lipca 2023 r.

Pan Marcin Chodkowski oświadczył, że nie prowadzi działalności konkurencyjnej w stosunku do Spółki. Nie uczestniczy w spółce konkurencyjnej jako wspólnik spółki cywilnej, spółki osobowej, spółki kapitałowej lub jako członek organu spółki kapitałowej, jak również nie uczestniczy w innej konkurencyjnej osobie prawnej jako członek jej organu oraz nie figuruje w Rejestrze Dłużników Niewypłacalnych, prowadzonym na podstawie Ustawy o Krajowym Rejestrze Sądowym.

Życiorys Pana Marcina Chodkowskiego stanowi załącznik do niniejszego raportu.

Szczegółowa podstawa prawna: § 5 pkt 5 oraz § 10 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 29 marca 2018 roku w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim.
Załączniki
Plik Opis
CV Marcin Chodkowski 2023 07 25.pdfCV_Marcin_Chodkowski_2023_07_25.pdf Życiorys Pana Marcina Chodkowskiego

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
ELEKTROCIEPŁOWNIA BĘDZIN SPÓŁKA AKCYJNA
(pełna nazwa emitenta)
BEDZIN Energetyka (ene)
(skrócona nazwa emitenta) (sektor wg. klasyfikacji GPW w W-wie)
61-502 Poznań
(kod pocztowy) (miejscowość)
Langiewicza 23
(ulica) (numer)
536 544 490 (+48) 61 227 57 12
(telefon) (fax)
ecbedzin@ecb.com.pl ecbedzin.pl
(e-mail) (www)
625-000-76-15 271740563
(NIP) (REGON)

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2023-07-25 Marcin Chodkowski Wiceprezes Zarządu ds. korporacyjnych
2023-07-25 Barbara Piontek Wiceprezes Zarządu ds. rozwoju
Źródło: Komunikaty spółek (ESPI)
powiązane
polecane
najnowsze
popularne
najnowsze
bankier na skróty