2009-05-06 17:52
Źródło:
Komunikaty spółek ESPI (dawny Emitent)
MIDAS: Zawiadomienie o zbyciu akcji NFI Midas S.A. przez podmiot blisko związany z osobą obowiązaną (zbycie akcji własnych Funduszu)
Spis treści:1. RAPORT BIEŻĄCY
2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)
3. INFORMACJE O PODMIOCIE
4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
| |
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
|
|
| |
|
|
Raport bieżący nr |
25 |
/ |
2008 |
|
|
|
| |
Data sporządzenia: |
2009-05-06 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Skrócona nazwa emitenta |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
MIDAS |
|
| |
Temat |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Zawiadomienie o zbyciu akcji NFI Midas S.A. przez podmiot blisko związany z osobą obowiązaną (zbycie akcji własnych Funduszu) |
|
| |
Podstawa prawna |
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Art. 160 ust 4 Ustawy o obrocie - informacja o transakcjach osób maj¹cych dostêp do informacji poufnych
|
|
| |
Treść raportu: |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| |
Zarząd Narodowego Funduszu Inwestycyjnego Midas S.A. ("Fundusz") informuje, że w dniu 6 maja 2009 roku otrzymał od członka Zarządu oraz od członka Rady Nadzorczej Funduszu (Osób obowiązanych) zawiadomienie w trybie art.160 ust.1 Ustawy o obrocie instrumentami finansowymi o dokonaniu zbycia akcji Funduszu przez osobę blisko związaną z Osobami obowiązanymi (w rozumieniu art.160 ust.2 pkt.4 lit. a Ustawy o obrocie instrumentami finansowymi), tj. o zbyciu przez Fundusz akcji własnych.
O transakcji, której zawiadomienie dotyczy Fundusz informował w Raporcie bieżącym nr 23/2009 opublikowanym w dniu 29 kwietnia 2009 r.
Osoby, których dotyczy zawiadomienie nie wyraziły zgody na przekazanie do publicznej wiadomości danych określonych w §2 ust.1 pkt.1 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 15 listopada 2005 r. w sprawie przekazywania i udostępniania informacji o niektórych transakcjach instrumentami finansowymi oraz zasad sporządzania i prowadzenia listy osób posiadających dostęp do określonych informacji poufnych.
|
|
| |
MESSAGE (ENGLISH VERSION)
|
|
| |
|
|
| |
|
NARODOWY FUNDUSZ INWESTYCYJNY MIDAS SA |
|
|
| |
|
(pełna nazwa emitenta) |
|
|
| |
|
MIDAS |
|
Finanse inne (fin) |
|
|
| |
|
(skrócona nazwa emitenta) |
|
(sektor wg. klasyfikacji GPW w W-wie) |
|
|
| |
|
00-867 |
|
Warszawa |
|
|
| |
|
(kod pocztowy) |
|
(miejscowość) |
|
|
| |
|
Al. Jana Pawła II |
|
29 |
|
|
| |
|
(ulica) |
|
(numer) |
|
|
| |
|
022 653 73 10 |
|
022653 73 05 |
|
|
| |
|
(telefon) |
|
|
(fax) |
|
|
| |
|
biuro@midasnfi.pl |
|
www.midasnfi.pl |
|
|
| |
|
(e-mail) |
|
|
(www) |
|
|
| |
|
5251006698 |
|
010974600 |
|
|
| |
|
(NIP) |
|
|
(REGON) |
|
|
| |
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
|
|
| |
Data |
Imię i Nazwisko |
Stanowisko/Funkcja |
Podpis |
|
| |
2009-05-06 |
Jacek Felczykowski |
Prezes Zarządu |
|
|