REKLAMA
WAKACJE NA GIEŁDZIE

DUDA: Polski Koncern Mięsny DUDA S.A. – Kredyt Bank S.A. – zawiadomienie dotyczące objęcia akcji Emitenta serii I - kontynuacja

2009-11-16 18:06
publikacja
2009-11-16 18:06
Dodaj Bankier.pl w Google
Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 97 / 2009
Data sporządzenia: 2009-11-16
Skrócona nazwa emitenta
DUDA
Temat
Polski Koncern Mięsny DUDA S.A. – Kredyt Bank S.A. – zawiadomienie dotyczące objęcia akcji Emitenta serii I - kontynuacja
Podstawa prawna
Art. 70 pkt 1 Ustawy o ofercie - nabycie lub zbycie znacznego pakietu akcji
Treść raportu:
Zarząd Polskiego Koncernu Mięsnego DUDA S.A. z siedzibą w Warszawie informuje, iż w dniu dzisiejszym otrzymał od Kredyt Bank S.A. z siedzibą w Warszawie zawiadomienie niniejszej treści:

" W uzupełnieniu informacji z dnia 28 września 2009 r. o następującej treści:

" Na podstawie art. 69 ust. 1 pkt 1 i ust. 4 Ustawy z dnia 29 lipca 2005 r. o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz o spółkach publicznych, Kredyt Bank S.A. z siedzibą w Warszawie (zwany dalej "Bankiem") uprzejmie informuje, że w dniu 28 września 2009 roku powziął informację potwierdzającą uprawomocnienie się postanowienia Sądu Rejonowego w Lesznie, zatwierdzającego układ pomiędzy Polskim Koncernem Mięsnym DUDA S.A. z siedzibą w Warszawie (zwanym dalej "PKM DUDA") i wierzycielami tej spółki, w tym Bankiem, przyjęty w dniu 24 lipca 2009 r.

W związku z powyższym, w wyniku konwersji wierzytelności na akcje PKM DUDA, mocą zatwierdzonego układu, Bank objął 35 505 179 akcji imiennych nieuprzywilejowanych, co stanowi 15,68% kapitału zakładowego Spółki i uprawnia do 35 505 179 głosów na walnym zgromadzeniu akcjonariuszy, co stanowi 15,68% ogółu głosów na walnym zgromadzeniu PKM DUDA. Właściwe podwyższenie kapitału PKM DUDA związane z konwersją wierzytelności na akcje nie zostało jeszcze zarejestrowane w Sądzie. Przed ww. zmianą Bank nie posiadał akcji PKM DUDA.

Bank nie zamierza zwiększać udziału w ogólnej liczbie głosów PKM DUDA w okresie 12 miesięcy od złożenia zawiadomienia. Podmioty zależne od Banku nie posiadają akcji PKM DUDA"

Kredyt Bank S.A. uprzejmie informuje, że otrzymał informację o rejestracji przez sąd rejestrowy w dniu 5 listopada 2009 r. podwyższenia kapitału zakładowego PKM DUDA S.A. związanego z wyżej wymienioną konwersją wierzytelności na akcje."



MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2009-11-16 Rafał Oleszak wiceprezes zarządu
2009-11-16 Dariusz Formela członek zarządu
Dodaj Bankier.pl w Google
Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki