widz
wykres-czy to prawda,że wzrosty pojawiają się gdy naród traci nadzieję? Pewnie mi odpowiesz, że niektórzy mają nadzieję od kilkunastu miesięcy. I to też prawda.
Co do dywidendy- myślę, że wróżenie nie ma większego sensu ale skoro proponujesz dla zabawy-będę całkiem usatysfakcjonowany gdy okaże się równa ubiegłorocznej(36 groszy) bo takiego oprocentowania na wkład terminowy żaden bank nie da. Dlatego nawet gdybym wiedział, że spadnie jeszcze o połowę to tych akcji nie sprzedałbym.