i jeszcze coś, o czym warto pamiętać, a o czym pisał n3x - mocne osłabienie złotego...
do tego np. dzisiejszy nius:
http://wyborcza.biz/Gieldy/1,114507,19550622,rekordowo-dluga-bessa-na-warszawskiej-gieldzie.html
pytanie brzmi: czy fundy na ostro zaczynaja bawić się misiami, by z nich wyjść jak najszybciej i na nowo zdywersyfikować portfele?