2,96...
ministrancik - znów się skompromitował...
ale nie będę już nabijał się z ciebie...
rynek już zakpił dziś z ciebie dostateznie boleśnie
a teraz serio:
- wywalanie na zwększonym wolumenie w jednoznacznym trendzie spadkowym i niesprzyjającym makrootoczeniu źle wróży
- skoro wciąż są podbitki = sypanie bedzie kontynuowane, bo inaczej nie byłoby zabawy w podawanie tlenu
- i nie już nie chodzi o wywalanie kilku kilo akcji, skoro dziś wywalano jednorazowo batony kilkunasto-, a nawet prawie 30 K
- paniczne wywalanie (obrót!) mci też tutaj dobrze nie kojarzy się i źle wróży