devil - wskaż KONKRETNE I NIEPODWAZALNE argumenty, ze to gruby wychodzi
IMO - grubi na razie tu sie nie bawią
devil, gdybym miał ok. 100 K waloru i chciał to sprzedać bez straty lub ratować resztki zysku , dokładnie tak samo mieliłbym walorem i wabiłbym, bo wiedziałbym, ze zawsze znajdzie się kilku tak myslących jak ty, którzy będa usredniali przy słabym popycie, albo nowi kapitałodawcy, którzy beda myśleli, ze spółka jest w technicznym dołku i warto grać pod techniczne odbicie...