na razie nadal jest korzystanie i kto ma dość daty, czeka na podbitki, by wywalić...
cały czas ta sama zabawa w zwabianie kapitałodawców i skarmianie naiwnych
gdyby miała być akumulacja - JUŻ DAWNO zwaliliby dychą kilo akcji na 2,98,
tam pozbierali i zaczęliby jazdę w górę...
a zamiast tego jest wielomiesięczne podawanie tlenu (z uwagi na zerowy popyt i beznadziejną płynność),
by utrzymac kurs pod wywalanie...
dotknięcie 3,03 i rozpaczliwe podbijanie kursu na open oraz close dla najbardziej naiwnego leszcza jest na dacie jednoznaxznie wymowne i dlatego rynek omija spółkę