to jest giełda, życzenia, pragnienia, emocje itp. ktoś sprzedaje ktoś kupuje. Dlaczego nazywasz źle tych którzy kupują datę ?? obrażasz część inwestorów w ten sposób. Tak samo dla wielu to bardzo dobra spółka. Ratowanie resztek jest tutaj dla mnie odwrotne bo dla kupującego to korzystanie z okazji. Nasza giełda jest bardzo słaba ostatni rok spadek niemal 30% i data też spadła jak wszystkie spółki IT nie wierzę że tego nie widzisz. Spójrz na inne spółki IT gdzie obrót średni miesięczny jest słabszy i też by można zupełnie tą samą wklejać teorię o urabianiu naiwnych kapitałodawców. Teraz jest dobry moment za zakupy, jesteśmy blisko wyników i w bardzo atrakcyjnej cenie. Kilka tygodni będą wyniki i informacja o dywideddzie.