Dnia 2016-01-19 o godz. 09:12 ~mar napisał(a):
> Wykresik nasz ulubiony trollku, znou nadajesz???
ulubionym trollem wszystkich to ty jesteś...
juz cię pogonili z mci?
trzęsiesz portkami przed ujrzeniem jednocyfrówki?
nie masz tam o czym pisać?
tyle naganiałeś, a zobaczyłeś 10,17...
i co buy backiem na mci - robi cię w puzon twój tomuś?...