Dnia 2016-01-19 o godz. 09:18 ~n3x napisał(a):
> Co z głupoty gadasz - nie ma obowiązku publikowania info odnośnie wchodzenia / wychodzenia poniżej 5 %. Po co się więc chwalić ?
> Co do reszty to pokazujesz właśnie , jaki jesteś żałosny. Szkoda mi Ciebie, naprawdę.
a czy ja pisalem, ze podprogowi mają obowiązek raportowania?
czytaj ze zrozumieniem, albo poproś pania w przedszkolu lub ksundza dobrodzieja, by ci wyjaśnił, co czytasz...
podawałem tylko, ze w akcjonariacie zmian nie podawano (nawet podprogowych) i wskazywałem link:
http://stooq.pl/q/h/?s=abc
nie marudź więc, płaczku...