spokojnie, nie kupił bo to czas przeszły dokonany :) uważam że należy tutaj użyć słowa w czasie co najmniej teraźniejszym czyli ofe ING skupuje i to nie tylko datę ale ab widzę że też co może oznaczać długofalowe wejście w dystrybutorów IT kolejna sprawa to jaki mają target ?? i ostatnia sprawa jaki okres. Jak na razie mają poniżej 5% ale nie jest wykluczone że będą wchodzić mocniej. Zobaczcie ile skupili AB. Wcale też nie jest jasne że się umówił jeden fund z drugim. To że od ulicy nie skupili to jasne dlatego że ulica nie sprzedaje po śmiesznym kursie.