dlaczego ? bo ktoś się w tej sposób zabawia. Pamiętam że kiedyś było (3-4 lata temu) przed dużymi wzrostami. Nieraz też skupywałem małe paczki pod koniec sesji. Czy to dobrze czy źle to nie jest dla mnie istotne. Zabawa kursem przy tak niskich obrotach związanych z sytuacją rynkową nie ma znaczenia. Pewnie chodzi o świeczki czy inne kwestie z AT dalej to uważam za marginalne.