tak, dokładnie -
chodzi o brak popytu, brak możliwosci skeszowania wiekszej ilosci (tak jak to zrobił quercus z mci - bez zbijania kursu), brak zainteresowania rynku i podbitkowe gierki malutkimi wolumenami...
zresztą na mci już jest podobnie...
przy okazji (bo nie wiem, czy dobrze kojarzę) - nie pamietasz, czy na dacie nie kończy się w lutym/marcu jakiś lock up?