wtrącę swoje trzy grosze :) wcześniej kurs się podnosił, dwa razy z rzędu, kolejne dwa razy się nie podnosił. Dlaczego i tym razem ma się nie podnieść. To pytanie nr 1 a pytanie nr 2 nie wiadomo zupełnie nic jeszcze o dywidendzie prócz tego że będzie. Natomiast od jakiego kursu zostanie odcięta ? nie można wyrokować dzisiejszego kursu czy też z przed kilku dni gdzie było blisko 3 zł.