Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  2,48 zł , zmiana od tamtej pory: -81,13%

Sprzedaż gry

Zgłoś do moderatora
Ktoś ostatnio pisał, że gra się słabo sprzedaje.
Kolejne sklepy czynnie zajmują się sprzedaż gry np. Ole Ole, Avans, Electro. To są tylko polskie sklepy.
Ile sklepów zagranicznych bierze udział w sprzedaży pudełkowej.
Każdy człowiek inaczej robi zakupy, jeden woli kupić w sklepie inny przez internet a jeszcze inny wersję cyfrową.
Natomiast przy takiej sieci sprzedaży, naprawdę myślicie, że gra się wcale nie sprzedaje i sprzeda się tylko 20 000 sztuk?
Bo ja w to nie wierzę.
Wierzę natomiast, że gra się sprzedaje.
Pytanie jak bardzo, moje szacunki 150 000 do 200 000 sztuk, podtrzymuje. Bo obejmuje to wersję cyfrową i pudełkową. Przy takiej sieci sprzedaży i świętach niedługo jest to możliwe i przy takiej ilości krajów.
Niech mają z każdej sztuki około 30 zł zysku to da im zysk brutto od od 4 500 000 do 6 000 000 zł zysku.
Natomiast nadmieniam to są tylko moje szacunki, proszę się nimi nie sugerować. Nie naganiam ani na wzrosty ani na spadki. Natomiast obserwuje codziennie ile nowych youtuberów przyłącza się do promocji bee. Co chwila nowe oceny na kolejnych portalach. Codziennie nowe sklepy włączają się w sprzedaż Bee. Gra jest średnia, jednak na Steam jak gra ma 70 % opinii to jest sukces. Tutaj wychodzi to jakieś 65 do 70 %. Nie chce mi się dokładnie liczyć średniej sami policzcie.
Czy to jest tragedia dla spółki?
Nie, bo spółka ma zagwarantowane wpływy w tym kwartale i następnym. Ma pieniądze na kontach i lokatach. Jest to pierwsza gry którą spółka wydaje. Uważam, że poradziła sobie z tym. Bo mało która spółka może wydać grę na wszystkie platformy i to zarówno w wersji pudełkowej jak i cyfrowej. Zamiast docenić spółkę za to, to Wy zajmujecie się tylko krytyką. Szukacie powodów by rzucić kamieniem w coś co jest dla spółki dopiero pierwszą wydaną grą. Możemy polemizować nad tym, czy wybrali mądrze temat gry. Tylko, że skoro każdy jest taki mądry, załóżcie spółkę która zajmie się produkcją gier i pokażcie co Wy potraficie. Do krytykowania jest każdy pierwszy ale by samemu coś pokazać to już nie ma chętnych.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
VARSAV -1,68% 0,47 2026-06-25 13:48:00