Wiem, jakie masz zdanie o gigantach. W sumie ja jeszcze nie mam wyrobionego. Będę obserwował materiały które spółka będzie przygotowywać i na podstawie tego będę podejmował swoje decyzje. Nie jestem zapalonym graczem, jednak jak już kupuje grę to wolę ambitniejsze produkcje. Pokroju wiedźmina, kigdom come deliverance, serię Total War.
Natomiast pamiętaj jedno nigdy nie przewidzimy co graczom się spodoba. Dlatego ja nie zakładam ani sukcesu ani porażki. Ocenię na postawie tego co będzie przygotowywane.