te P.izdek - a może byś tak przepraszam powiedział, głównemu trollowi po którym z lubością jechałeś z panem 1234, co?
może by wypadało?. jedno słowo zamiast pseudo odkrywczych wypracowań na temat spółki, którą chwalę od roku.
wypadałoby w ramach zwykłej przyzwoitości, nie uważasz?