Procent chyba jest stały moim zdaniem. Tylko ze jest liczony od innej bazy. Dla cyfrowej z potrąceniem tylko procentu dla sklepu. Dla fizycznej po potraceniach tłoczenia plyty, logistyki, marży sklepu itd. Plus jeszcze to euro na fundacje z tego co pamiętam. Stąd średnio od kopii obstawiam mniej niż ty, poniżej 30 zł (uwzgledniam jeszcze promocje na przestrzeni roku).
Nowy projekt mogli już zacząć tym zespołem co skończył Bee.
Po ostatnich spadkach myślę ze jest baza do weryfikacji twojego scenariusza.
O gigantach już nie piszę bo domyślam się ze tutaj się nie zgodzimy co do potencjału