Rzeczywiście, tak podejrzewałem ze mogę się mylić. Chyba to rozliczają liniowo w czasie produkcji, więc byłoby w IV mniej niż w III gdzie produkcja była przez cały czas kwartału, chyba ze jakiś bonus za zakończenie/certyfikację.
BigBen praktycznie pokrył cały koszt produkcji, jaki obstawiasz udział w zyskach?