Poprawke pisałem do swojego postu, nie widziałem twojego ostatniego. Nie pamietalem i sprawdzilem teraz.
Co do podziału zysków dawałem kiedys link do dobrego artykułu o tym (też o zyskach z pudełek), ja obstawialem w dolnych granicach między 30-40 dla VAR, powiedzmy 35. Więc podobnie do ciebie.