Gra spółce już sie zwróciła, nigdy nie twierdziłem inaczej. Mogę się mylić ale mi się wydaje ze w tym kwartale już chyba nie ma kasy od BigBen za zrobienie gry lub mają być bardzo mało za ostatni etap. Już chyba większość była w poprzednich kwartałach rozliczone, do czasu zrobienia gry? Teraz miał być tylko Epic z ustalonych kwot. Ale to bym musiał szukać bo może źle pisze.
Co do pieniędzy od Epic, tutaj się z toba nie zgadzam, jakby Var miał tyle dostać, to przy podziale z BigBen, Epic musiałby zapłacić tyle ile kosztowała gra. Myślę ze to nierealne. Ja obstawiam w okolicach 0,5 miliona, plus dostali licencje na silnik i mniejszą prowizję epica przy sprzedaży w sklepie.