p.izdek o Varsav i nieudanej premierze:
Re: Nie sprzedałem. Nie planuje. Dzięki za pamięć :). Wers. Autor: ~izdek [5.173.49.*] 2019-11-21 23:52
Gdy kurs był maksymalnie napompowany wers był pierwszy do ataku tych co krytykowali tą euforię. Teraz gdy kurs zaliczył ostry zjazd, słaba premiera, słabe oceny, ratowanie sytuacji przeceną gry po tygodniu i urealnienie wyceny - wers odsuwa się na bok robiąc dobrą minę do złej gry. Zostaną tylko jego pozdrowienia i zapewnienia ze nie sprzedaje, tylko na co to komu??