Tutaj mam zgryz bo sam nie wiem co z Epic. Oni kasę z góry dostali za grę więc nie wiem czy będą podawać dane sprzedażowe z Epica.
Obstawiam do końca roku, wiem, że się pewnie ze mną nie zgodzisz. Jednak nadal powtórzę, nie siedzę tutaj spekulacyjnie.
Nie popadam w hurraoptymizm jak kurs idzie od góry, nie popadam w rozpacz jak kurs zaczyna spadać.
Swoje estymacje opieram na świętach. Święta to czas prezentów, możemy polemizować jak to jest z marketingiem tej gry. Jednak jeśli na półkach sklepowych będzie Bee Simulator, myślę, że rodzice dla swoich pociech kupią tą grę. Pytanie jest jedno jak duże będą obniżki ceny gry.
Jak czytałem recenzje to głównym zarzutem była cena gry i to właśnie cena obniżała bardzo ostateczną ocenę.